SERTSAN PLASTİK

2003 yılında izmir’de kurulan Sertsan Plastik ilk olarak hortum grubu üretimi yaparak faaliyetlerine başlamıştır. 
Sürekli yükselen müşteri portföyümüz ve satış potansiyeline paralel olarak üretim bandımız ve ürün çeşitliliğimsertsaniz artmıştır.

Firmamız devam eden yıllarda Ziraii Sulama  Ürünleri ve PPRC boru ve ek parçalarının üretimine başlamıştır. 

2006 yılında zirai sulama ürünlerinden yuvarlak damlama ürünlerin üretimine başlayıp,2009 yılında yağmurlama ve son olarak 2013 yılında yassı damla sulama ürünlerinin üretimi ile beraber hem bölgemizde hemde yurtdışında adından sıkça söz ettirmiştir.

Sertsan Plastik halen Ulukent Sanayi Bölgesinde 7500 m2 kapalı toplam 20.000 m2 ve menemen’de 2000 m2 kapalı toplam 4000 m2 olmak üzere 2 fabrikada toplam günlük 100 tonu aşan kapasitesiyle üretim faaliyetlerini  sürdürmektedir. 

Sertsan Plastik idari yönetimde, üretimde ve pazarlama departmanlarında uzun yıllar plastik sektöründe çalışmış alanında uzman personelden oluşmuş kadrosuyla devamlı yeniliklerin takipçisi olmuştur. Sertsan Plastik kısa sürede yakaladığı büyüme, ürün çeşitliliği ve hizmeti ile beraber ülke genelinde ve yurtdışında adından sıkça söz ettirmiş ve  bulunduğu bölge ve çevre ülkelerde aranan bir marka olmuştur. 

Sertsan Plastik'in , kalite ve uygun fiyat politikası ile beraber sektöründe her geçen gün yükselen bir değer olduğunu sizlerle beraber izlemekten dolayı çok gururluyuz ve  mutluyuz.


  Saygılarımızla

 

sertsan plastik